Skip Navigation Links.

TİTAŞ Temsilcilik İthalat Ticaret ve Sanayi A.Ş.

 

1986 yılında Sayın Şevket DEDEOĞLU tarafından kurulan TİTAŞ A.Ş., çevre kirliliği ölçüm cihazları, baca gazı ve ortam hava kalitesi izleme sistemleri, su/atıksu analiz cihaz ve sistemleri sektörlerinin yanı sıra, günümüzde önemi giderek artan iş güvenliği teçhizatı konularında oluşturduğu ürün portföyü ile hizmet vermektedir. TİTAŞ A.Ş., oluşturduğu bu portföy ile; "Çevre Mevzuatı" kapsamında kirliliğin miktarının saptanması, kaynağında önlenmesi ve arıtım alternatiflerinin belirlenmesi konularında katkıda bulunmayı amaç edinmiştir.

 

21 yıldan bu yana müşteri memnuniyeti odaklı, verimliliği esas alan, dinamik ve sosyal sorumluluk bilincini ön planda tutan yönetim tarzından ödün vermeden çalışmalarına devam eden TİTAŞ A.Ş.'nin, sayısı 20'nin üzerine ulaşan şirketleri, sektöründe dünyanın önde gelen firmalarının Türkiye temsilciliğini yapmakta ve bu firmalar tarafından üretilmekte olan tüm cihazların satış ve satış sonrası servis hizmetlerini sürdürmektedir.

 

Teknolojiyi ve sektördeki yenilikleri eş zamanlı takip ederek, dünyadaki gelişmeleri günü gününe izleyen TİTAŞ A.Ş., kurduğu güçlü ortaklık bağları, takım çalışması anlayışı, sektör hakkındaki derin bilgisi, kalite yönetimi anlayışı ve iş deneyimi sayesinde 21. yılında hak ettiği yere ulaşarak, sektöründe"lider grup" olma yolunda büyük adımlar atmıştır.

 

İlkeleri doğrultusunda kalite politikasından taviz vermeden büyüyen TİTAŞ A.Ş., bilgiye verdiği önemle sektördeki yerini sağlamlaştırırken, 21. yüzyılın gerektirdiği standartlarda gelişimine devam etmeyi hedeflemektedir.

 

21. Yılımızda; "temiz bir çevre için elele" sloganı ile çıktığımız yolda, müşterilerimizin beklentilerine en iyi karşılığı verebilmenin ve gelen istekler doğrultusunda hizmetlerimizi her geçen gün daha da ileriye götürmenin haklı gururunu yaşıyoruz.


 © 2006 Dotsoft Design Team All rights reserved.